About

Rafal Barszczewski is a Software Development Manager, working in IT for almost a decade. He is passionate about building software teams and optimizing the development process while leveraging approaches such as Agile and Domain-Driven Design. He used to work for some of the largest software companies in Poland. His background also includes serving as a Microsoft .NET developer and architect. Currently residing in Warsaw with his wife, he leads an international team of developers in the financial industry.

Read more about the purpose of this blog here:

One thought on “About

  1. Hej,
    Jestem programistą z kilkuletnim doświadczeniem. Oglądałem odcinek DevTalk z tobą w roli gościa o prowadzeniu zespołu. Po linkach ze strony devtalk trafiłem tutaj i przeczytałem twoje 20 tipów jak zostać teamliderem. Sporo z tych tipów napewno jest bardzo trafnych i się z nimi zgadzam. Jendak niektóre pachną takim podlizywaniem się i robieniem mega kariery.

    Jeden tip który zapadł mi bardzo w pamięć to ten w którym pisałeś by jeżeli jest możliwość to zostawać po pracy by w czymś pomóc, czy to komuś z innego działu czy to coś poprawić bo jest jutro release albo coś. Rozumiem że warto być teamplayerem tzn jak mamy dostarczyć coś jutro do klienta a to niedokońca jeszcze działa to należy raczej zostać po pracy. Jednak czy należy robic tak ciągle? Robienie tego naokrągło wydaje mi się złe, ponieważ juz teraz przyzywczajasz siebie i innych do pracy ponad normę. Przez to jak już uda ci się zostać teamliderem to będziesz pracować po 10 h np.

    To tylko moje spostrzeżenia, dywagacje. Co o tym myślisz?

Leave a Reply

Your email address will not be published.